Anomali-083

Oylamak İçin Ana Siteye Eklenmesini Bekle!

Dikkat!

Bu belge (Anomali-083) ve ilgili tüm diğer belgeler Odrin Topluluğu'na aittir, izinsiz girişler anında ölüme neden olur veya şahıs Odrin Topluluğu tarafından gözaltına alınır. Ayrıca, bu dosya memetik / bilişsel tehlikeli içerik içerebilir veya içermeyebilir.

Dosyaya Minimum Erişim Seviyesi: 4/083

Sistemler:

odin.ai Çevrimiçi
Memetik Sistemi Çevrimiçi
Tarama Sistemi Çevrimiçi
Anti-Virüs Sistemi Çevrimiçi
Genetik İnceleme Sistemi Çevrimiçi
Bilgisayar Taraması Çevrimiçi

Anomali:083 Erişim Seviyesi:4/083
Saklama Sınıfı:Adihıfz İkincil Sınıf:N/A

Tehlike Sınıfı: OrtaSaklama Prosedürü


{$sp}

Açıklama


Anomali-083, Kanada'da bulunan bir ormanlık alan içerisinde ki bir yapının altında bulunan on adet anormal nesnenin genel tanımıdır. Yapı'nın içerisinde on adet sütun bulunmaktadır. Yapı'nın üzerini kaplayan bir kubbe bulunmaktadır. Yapı'nın dış duvarında bir yazı bulunmaktadır.

Karanlık, kötü ve kötü zamanlardasınız, biliyoruz ama kendimiz için mecburuz. Onlara iyi bakın, lütfen! Bizim için, bulduğunuz zaman parçalamayın, yoksa sizinde sonunuzu getirebilir. Belki bundan dolayı sinirlisiniz ama mecburuz.

Yapı, Anomali-083-01 ila Anomali-083-10 olarak anılan anormal nesnelerin bulunduğu, on adet oda'ya geçiş yapılmasını sağlayan tek giriştir. Bu giriş, yapı'nın içerisinde bulunan bir kapının ardında bulunan merdivenler ile sağlanmaktadır.

Açıklama: Anomali-083-01, peluş bir oyuncak ayıdır. oyuncak bir ayıdır. Oyuncak hareketsiz ve 1.20 boyundadır. Oyuncak ayı fiziksel olarak bir anormallik sergilemez, anormallik temas kurulduğu zaman ortaya çıkar. Temas kuran kişi görüldüğü üzere insan öldürmeye ve intihara meyilli olur.

Deney Kaydı-083-1-A:
Denek: 23 yaşında, erkek bir Sigma sınıfı personel. Önceden dört adet farklı cinayetten yargılanmıştır.
Sonuç: Denek, Anomali-083-1 ile temas kurar. Denek gözlerini oyarak intihar eder.

Deney Kaydı-083-01-B:
Denekler: 37 yaşında, kadın bir Sigma sınıfı personel. Önceden yaşadığı evdeki aile bireylerini vahşice öldürmekten yargılanmıştır. 30 yaşında, erkek bir Sigma sınıfı personel. Önceden yakın bir arkadaşını bir tartışma sonucu balkondan aşağı atması sonucu yargılanmıştır.
Sonuç: Erkek denek, Anomali-083-01 ile temas kurar. Daha sonradan kadın deneği boğarak öldürür. Daha sonra gözlerini oyarak intihar eder.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License