Halkagecirme

Oylamak İçin Ana Siteye Eklenmesini Bekle!

Dikkat!

Bu belge (Anomali-100) ve ilgili tüm diğer belgeler Odrin Topluluğu'na aittir, izinsiz girişler anında ölüme neden olur veya şahıs Odrin Topluluğu tarafından gözaltına alınır. Ayrıca, bu dosya memetik / bilişsel tehlikeli içerik içerebilir veya içermeyebilir.

Dosyaya Minimum Erişim Seviyesi: 4/100

Sistemler:

odin.ai Çevrimiçi
Memetik Sistemi Çevrimiçi
Tarama Sistemi Çevrimiçi
Anti-Virüs Sistemi Çevrimiçi
Genetik İnceleme Sistemi Çevrimiçi
Bilgisayar Taraması Çevrimiçi

IMG_20220521_214047-2.jpg

Anomali ile temas eden bir sivilin çektiği fotoğraf.

Anomali »
100
Erişim Seviyesi »
IV (Gizli)
Saklama Sınıfı »
Connan
İkincil Sınıf »
Benefektif

Tehlike Sınıfı: Yüksek
Saklama Prosedürleri:

Odrin, örneklerin bir kısmını muhafaza etmek üzere ayırmış ve kalan tüm örnekleri imha etmiştir. Anomali örneklerini üreten tüm kuruluşlar kapatılmıştır. Muhafaza altındaki örneklerin tümü Anomali-101 tarafından yok edilmiştir.

Açıklama:

Aciklama: Anomali-100 örnekleri, amacınızın Anomali içindeki küçük çubuklara tüm halkaları geçirmek olan oyuncaklardır. Anomali üstünde bulunan (Genelde 2 tane olan) düğmelere basıldığında Anomali içindeki su hareket eder, bu sayede sudaki halkalar yer değiştirerek çubuklara girerler.

Yapılan incelemelerde halka geçirme oyuncaklarının tam %42'sinin anormal olduğu, geri kalanların ise anormal bir özellik göstermediği bulgusuna ulaşılmıştır. Anormal örneklerin anormal olmalarında marka, renk, halka sayısı, örneğin üretildiği zaman, mekan yer ve benzeri etkenlerin etkisi olmadığı, örneklerin tamamen rastgele şekilde anormallik kazandığı anlaşılmıştır.

Anomali hakkında yapılan deneyler sonucu "Felis Catus" türü hariç tüm hayvan türlerinin anomaliden etkilendiği anlaşılmıştır. Anomali örneklerinin, örneklere temas edenlerde etkileri; Halka geçirmeye aşırı saplantılı olmak, borderline kişilik bozukluğu, çoklu kişilik bozukluğu, psikopatlık, kişinin düşünce yapısının zıt yönde değişmesi, eşcinsellik, zoofililik, nekrofililik, ahlak kurallarını hiçe saymak, ahlak kurallarına fazla bağlanmak, kendini sosyal hayattan soyutlamak, paranoya, anksiyete, panik atak, cinsel isteksizlik, ani kalp krizi, zona, bir veya birden fazla tümör, görme bozuklukları, işitme kaybı, koku duysunun yitirilmesi, tat duyusunun yitirilmesi, uyku bozuklukları, dikkat eksikliği, tip 1 veya tip 2 şeker hastalığı, tansiyon, vertigo, guatr, 4. boyutun görülebilmesi, ani zayıflama, obezite, romantik ilişki içerisinde bulunan kişiye karşı saplantı, ağır grip, SARS virüsü, COVID-31 virüsü, veba çeşitleri, aşıya bağışıklık kazanmış kızamık, aşıya bağışık kazanmış çiçek hastalığı, alkol, uyuşturucu, sigara, nargile ve benzeri bağımlılık yapan gıdaların aşırı kullanımı, Satanistlik, sebepsiz şekilde boğulmak, herhangi halkalara karşı saplantı, herhangi çubuğa karşı saplantı, su korkusu, Backrooms adlı kurguya karşı aşırı saplantı, League of Legends başta olmak üzere online video oyunlarına saplantı, zeka geriliği, inme, hemoroid, kangren, animelere yönelik saplantı ve Adventure Time çizgifilmi (ve ana karakterlerden biri Köpek Jake'e olan saplantı) çoğunlukta olmak üzere çizgifilmlere saplantı, oyuncak bez bebeklere saplantı, aniden resim çizme yeteneğine sahip olmak, aniden yazarlık yeteneğini gelişmesi, aşırı çalışkanlık, aşırı tembellik, rock müziğe saplantı, ██████████, kişinin nedenini bilmeden kendini yerel polis/jandarma vb. veya Odrin Topluluğuna ihbar etmesi şeklinde sıralanmaktadır.

Anomali-100-A örnekleri (Anomaliyle temas sonucu Anomalinin etkisine giren canlılara verilen isim.) genelde yukarıdaki etkilerin 8'ine sahip olup, bu en az bir etki, en fazla ise tüm etkiler olabilir. etkilerin var olma olasılıkları aynıdır. Etkiler genellikle kalıcı ve öldürücü olup, Anomali-100-A örneklerinin sadece %4,2'si tüm etkileri atlatıp yaşamlarına devam edebilmiştir. Anomali ile temas sonrası herhangi bir zamanda kalp durması yaşayan fakat ölmeyen veya Anomali ile temas sonrası 420 gün içinde anormal etkilerden kurtulamamış kişilerin vücudunda ani mutasyonlar gerçekleşir ve bu kişiler eğer kontrol altına alınmazlarsa kendilerini genellikle süper insan şeklinde mutasyona uğratır, bu formda aşırı derecede saldırganlaşır ve kendi vücudunda ürettikleri sıvıyı gördükleri tüm canlılara püskürterek herkesi enfekte edip mutasyona uğratmaya çalışırlar. Bahsedilen şekilde bir olay ilk defa 5 Haziran 2022 tarihinde ███████'nin █████ şehrindeki bir okulda Liselere Geçiş Sistemi sınavı sırasında meydana gelmiş, bir öğrenci dönüşüm geçirmiş ve etrafındakilere saldırmaya başlamıştır. Sınav sırasında orada bulunan tüm öğrenci ve personel enfekte olarak şehre yayılmış ve çokça kişinin mutasyon geçirmesine sebep olmuşlardır. Şehrin etrafına yayılan mutanlar Odrin birlikleri tarafından toplanmış ve şehir ███ gün boyunca karantina altına alınmıştır. Topluluk mutantlar üzerinde yaptığı deneyler sonrası mutant birlikler üretmeyi başarmıştır.

Ek:

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License